CHCESZ POMÓC?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ PROPOZYCJĄ NA ROK 2016!

ZAPRASZAMY NA MECZE!

30.11.2015

Seniorki KKS Kozienice odnotowały dziś kolejne zwycięstwo 3:1, podejmując u siebie zespół NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.
Siatkarki po ostatnim meczu w Radomiu, podeszły do spotkania bardzo skoncentrowane. Już od pierwszych piłek pokazały kto jest faworytem tego spotkania. Bardzo dobrze wygladalo przyjęcie oraz akcje na siatce.
Niestety w trzecim secie zabrakło koncentracji, co wykorzystał przeciwnik, wygrywając tego seta do 21. W ostatnim, czwartym secie, kozieniczanki pokazały na co je stać i pewnie wygraly spotkanie 3:1.
Dziękujemy kibicom za gorący doping i zapraszamy na kolejny mecz 12 grudnia o godzinie 15.00, gdzie siatkarki będą podejmowały u siebie zespół SPS Konstancin.
Do zobaczenia na hali!!!!

26.11.2015

Kolejna wygrana. Więcej na stronie kozienice24.pl. Link do materiału niżej.

Zdjęcia z meczu dostępne w zakładce GALERIA!

23.11.2015

Kolejna wygrana seniorów. Tym razem na wyjeździe nasza drużna szybko i sprawnie poradziła sobie z KS Zawkrze Mława. Niżej link z komentarzem do spotkania.

19.11.2015

KKS Kozienice w sobote rusza na Mławe!

18.11.2015

Siatkarki KKS Kozienice po zaciętym meczu, pokonały dziś drużynę Lidera Radom 3:2. Szkoda straty dwóch setów, ale gratulacje dla dziewczyn za walkę do samego końca i dodanie na swoje konto dwóch punktow. Następny mecz już 21 listopada, gdzie siatkarki będą podejmowały u siebie drużynę NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy.

16.11.2015

Niestety siatkarki KKS-u musiały dziś uznać wyższość drużyny z Mysiadła, ktorej uległy 0:3.
Miejmy nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy i że z każdym następnym meczem będzie tylko lepiej. Już w środę kolejne spotkanie Seniorek KKS-u. Tym razem nasze siatkarki walczyć będą w Radomiu z drużyną Lider Radom. Liczymy ze trzy punkty powędrują na konto kozieniczanek.

15.11.2015

Siatkarki KKS pokonały zespół Olimp Mińsk Mazowiecki 3:1, tym samym na ich konto powędrowały kolejne 3 punkty.
Już jutro będą walczyły o kolejne punkty w Mysiadle o godzinie 14.00. Trzymajcie kciuki za ich zwycięstwo!